2013-05-01 16:13

ELIMINACJE MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH W SIATKÓWCE SENIORÓW (19-21.04.2013r.)

 

W dniach 19-21 kwietnia 2013r. w Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Wernera w Radomiu odbyły się Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce męskiej gr.C. W turnieju uczestniczyło się 5 drużyn: Radomig Radom, Odra Racibórz, Korona Szczecin, MIG Gliwice i Niedźwiadek Przemyśl.

WYNIKI:
 

Grupa A w Lublinie

SPARTAN Lublin
ŚWIT Wrocław
3:1
25:17,   21:25, 25:16, 25:11
IG Warszawa
SPARTAN II Lublin
3:0
25:14,   25:16, 25:4
SPARTAN Lublin
IG Warszawa
3:0
25:8,   25:15, 25:22
ŚWIT Wrocław
SPARTAN II Lublin
3:0
17:25,   19:25, 24:26
IG Warszawa
ŚWIT Wrocław
1:3
21:25,   28:30, 25:21, 21:25
SPARTAN I Lublin
SPARTAN II Lublin
3:0
25:14,   25:19, 25:7

 


Tabela końcowa:

M-ce
Drużyna
mecze
Pkt.
W
P
sety

			
1
SPARTAN Lublin
3
6
3
0
9:1

			
2
ŚWIT Wrocław
3
5
2
1
7:4

			
3
IG Warszawa
3
4
1
2
4:7

			
PK
SPARTAN II Lublin
3
3
0
3
0:9

			
-
OLIMPIJCZYK Olecko
-
-
-
-
-

			
-
WIOSŁO Szczecin
-
-
-
-
-

 


			

Awans: SPARTAN Lublin

 

 




Grupa B w Łodzi

ŁKSG Łódź
BIZON Białystok
3:0
25:9,   25:10, 25:12
WARS Warszawa
POMORZE Gdańsk
3:0
25:14,   25:10, 25:12
RES-GEST Rzeszów
ŁKSG Łódź
0:3
12:25,   15:25, 17:25
BIZON Białystok
WARS Warszawa
3:0
25:22,   25:18, 25:20
POMORZE Gdańsk
RES-GEST Rzeszów
0:3
14:25,   22:25, 16:25
ŁKSG Łódź
WARS Warszawa
3:0
25:6,   25:14, 25:12
RES-GEST Rzeszów
BIZON Białystok
3:1
20:25,   25:18, 25:16, 25:21
POMORZE Gdańsk
BIZON Białystok
1:3
21:25,   25:16, 15:25, 17:25
ŁKSG Łódź
POMORZE Gdańsk
3:0
25:10,   25:10, 25:11
RES-GEST Rzeszów
WARS Warszawa
3:0
25:21,   25:21, 25:16

 


Tabela końcowa:

M-ce
Drużyna
mecze
Pkt.
W
P
sety

			
1
ŁKSG Łódź
4
8
4
0
12:0

			
2
RES-GEST Rzeszów
4
7
3
1
9:4

			
3
BIZON Białystok
4
6
2
2
7:7

			
4
WARS Warszawa
4
5
1
3
3:9

			
5
POMORZE Gdańsk
4
4
0
4
 1:12

			

 


Awans: ŁKSG Łódź

 

 



Grupa C w Radomiu

RADOMIG Radom
NIEDŹWIADEK P-śl
1:3
25:19,   16:25, 19:25, 13:25
ODRA Racibórz
KORONA Szczecin
3:0
25:20,   25:13, 25:17
MIG Gliwice
RADOMIG Radom
3:0
25:14,   25:14, 25:15
NIEDŹWIADEK P-śl
ODRA Racibórz
0:3
20:25,   21:25, 10:25
KORONA Szczecin 
MIG Gliwice 
2:3
21:25,   25:19, 25:23, 19:25, 12:15
RADOMIG Radom
ODRA Racibórz
1:3
19:25,   22:25, 25:23, 24:26
MIG Gliwice
NIEDŹWIADEK P-śl
2:3
23:25,   19:25, 29:27, 25:22, 12:15
RADOMIG Radom
KORONA Szczecin
0:3
21:25,   28:30, 20:25
ODRA Racibórz
MIG Gliwice 
3:1
25:23,   25:16, 19:25, 25:22
KORONA Szczecin
NIEDŹWIADEK P-śl
1:3
25:19,   19:25, 21:25, 22:25

 


Tabela końcowa:

M-ce
Drużyna
mecze
Pkt.
W
P
sety

			
1
ODRA Racibórz
4
8
4
0
12:2

			
2
NIEDŹWIADEK Przemyśl
4
7
3
1
9:7

			
3
KORONA Szczecin
4
5
1
3
6:9

			
4
RADOMIG Radom
4
5
1
3
6:9

			
5
MIG Gliwice
4
5
1
3
5:9

 

Awans: ODRA Racibórz

 

—————

Powrót


Kontakt

Stowarzyszenie Sportowe Niesłyszących "MIG"

ul. Owczarska 12
44-100 Gliwice


+48 502-047-027

Alior bank : 54 2490 0005 0000 4500 8797 6175




Wspierają nas :

—————

—————

Gliwice

Gliwice

www.gliwice.eu

Czytaj dalej

—————

—————

—————

Basketo

Basketo

www.basketo.pl

Czytaj dalej

—————

—————