2012-11-10 10:00

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKIEJ FEDERACJI SPORTU NIESŁYSZĄCYCH W TENISIE STOŁOWYM

 

 

Polska Federacja Sportów Niesłyszących Międzyszkolny Klub Sportowy Niesłyszących Olimp Wejherowo MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Tenisie Stołowym 09-11.11.2012 Wejherowo.

Wyniki:
 

                                                   WYNIKI KOŃCOWE
                                 Gra pojedyncza dziewcząt do lat 16
 
M-ce Nazwisko i Imię Klub Data ur.
1
Piszczak Ewelina
Olimpijczyk Olecko 1996
2
Nowicka Weronika
UMKSN Poznań 1997
3
Kałwak Justyna
Herkules Lubliniec 1996
4
Karwowska Anna
Olimpijczyk Olecko 1996
5
Karcz Barbara
MIG Gliwice 1997
6
Kaczor Marta
Olimp Wejherowo 1997
7
Rosołowska Katarzyna
MIG Gliwice 1999
8
Głądała Karolina
MIG Gliwice 1996
9
Nowaczyk Natalia
Sprint Sławno 1999
10
Larwińska Patrycja
Sprint Sławno 2000
11
Karwowska Karolina
Olimpijczyk Olecko 1999
12
Mucha Luiza
Herkules Lubliniec 1996

 

                                                    WYNIKI KOŃCOWE
                                   Gra pojedyncza dziewcząt do lat 19
 
M-ce Nazwisko i Imię  Klub Data  ur.
1
Kasior Agnieszka
UMKSN Poznań
1994
2
Wanot Dorota
MIG Gliwice 1993
3
Wierzchowska Monika
Olimpijczyk Olecko
1994

 

                  
                                              WYNIKI KOŃCOWE
                                Gra pojedyncza chłopców do lat 16
 
M-ce Nazwisko i Imie Klub Data ur.
1
Nowak Grzegorz
UMKSN Poznań
1997
2
Zagajewski Rafał
Sprint Sławno 1997
3
Kauf Kamil
Herkules Lubliniec 1998
4
Stobiecki Radosław
Herkules Lubliniec 1997
5
Żołnierewicz Konstanty
Olimp Wejherowo 1997
6
Kender Gustaw
MIG Gliwice 1997
7
Buza Krystian
Olimp Wejherowo 1997
8
Damaszke Dawid
Olimp Wejherowo 1997
9
Michoń Wojciech
Olimp Wejherowo 1996
10
Maszota Sylwester
Olimp Wejherowo 1998
11
Browarczyk Patryk
Olimp Wejherowo 1997
12
Pietrzak Damian
MIG Gliwice ?
13
Ziółkowski Maciej
Sprint Sławno 1997
14
Lisiak Łukasz
Sprint Sławno 1996
15
Hnat Dawid
Olimp Wejherowo 1996
16
Rosołowski Andrzej
MIG Gliwice 1998
17
Pick Michał
Sprint Sławno 1998
18
Wójcik Adam
MIG Gliwice 1998

 

                                               WYNIKI KOŃCOWE
                                  Gra podwójna dziewcząt do lat 16
 
M-ce Nazwisko i Imię Klub  Data ur.
1 Piszczak Ewelina    Olimpijczyk Olecko 1996
  Karwowska Anna Olimpijczyk Olecko 1996
       
2 Mucha Luiza   Herkules Lubliniec 1996
  Kałwak Justyna  Herkules Lubliniec 1996
       
3 Karcz Barbara     MIG Gliwice 1996
  Rosołowska Katarzyna MIG Gliwice 1993
       
4 Nowaczyk Natalia   Sprint Sławno 1999  
  Larwińska Patrycja Sprint Sławno  2000

 

                                                            WYNIKI KOŃCOWE
                                        Gra podwójna dziewcząt do lat 19
 
M-ce Nazwisko i Imię Klub Data ur.
1 Kasior Agnieszka   UMKSN Poznań  1994
  Nowicka Weronika  UMKSN Poznań 1997
       
2 Glądała Karolina MIG Gliwice 1996
  Wanot Dorota MIG Gliwice 1993
       
3 Wierzchowska Monika    Olimpijczyk Olecko 1994
  Karwowska Karolina Olimpijczyk Olecko 1999

 

                                                            WYNIKI KOŃCOWE
                                        Gra podwójna chłopców do lat 16
 
M-ce Nazwisko i Imię Klub Data ur.
1 Michoń Wojciech Olimp Wejherowo 1996
  Hnat Dawid Olimp Wejherowo 1996
       
2 Buza Krystian  Olimp Wejherowo 1997
  Żołnierewicz Konstanty Olimp Wejherowo 1996
       
3 Kauf Kamil  Herkules Lubliniec 1998
  Stobiecki Radosław Herkules Lubliniec 199
       
4 Browarczyk Patryk    Olimp Wejherowo 1997
  Damaszke Dawid Olimp Wejherowo 1997
       
5 Pietrzak Damian   MIG Gliwice ?
  Kender Gustaw MIG Gliwice 1997
       
6 Zagajewski Rafał  Sprint Sławno 1997
  Ziółkowski Maciej Sprint Sławno 1997
       
7 Lisiak Łukasz   Sprint Sławno 1996
  Pick Michał Sprint Sławno 1997

 

                                                               WYNIKI KOŃCOWE
                                                            Gra mieszana do lat 16
 
M-ce Nazwisko i Imię Klub Data ur.
1 Nowicka Weronika    UMKSN Poznań 1997
  Nowak Grzegorz UMKSN Poznań 1997
       
2 Kaczor Marta   Olimp Wejherowo 1997
  Buza Krystian  Olimp Wejherowo 1997
       
3 Kałwak Justyna Herkules Lubliniec 1996
  Kauf Kamil Herkules Lubliniec 1998
       
4 Mucha Luiza  Herkules Lubliniec 1996
  Stobiecki Radosław  Herkules Lubliniec 1997
       
5 Rosołowska Katarzyna  MIG Gliwice 1999
  Pietrzak Damian MIG Gliwice ?

 

 

                                                                    Gratulację !!  :-)

 

—————

Powrót


Kontakt

Stowarzyszenie Sportowe Niesłyszących "MIG"

ul. Owczarska 12
44-100 Gliwice


+48 502-047-027

Alior bank : 54 2490 0005 0000 4500 8797 6175




Wspierają nas :

—————

—————

Gliwice

Gliwice

www.gliwice.eu

Czytaj dalej

—————

—————

—————

Basketo

Basketo

www.basketo.pl

Czytaj dalej

—————

—————