KALENDARZ IMPREZ'2014

KALENDARZ IMPREZ'2014

 


STYCZEŃ
24-26.01., Ofterschwang (Niemcy)
 - 1.Klubowy Puchar Europy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim (organizator: kluby sportowe)


LUTY
14-15.02., Krynica Zdrój - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim (organizator: PZSN)

14-16.02., Essen (Niemcy) - 1.Liga Mistrzów Głuchych w Futsalu Kobiet (organizator: TON Poznań - mistrz Polski lub Mazowsze Warszawa lub Świt Wrocław - ?)

21-23.02., St. Lamprecht (Austria) - 2.Klubowy Puchar Europy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim (organizator: kluby sportowe)

28.02.-02.03., Dublin (Irlandia) - Kwalifikacje Mistrzostwa Europy Głuchych w Futsalu Mężczyzn (organizator: PZSN)

 

MARZEC
01.03., Warszawa
 - 6.Gala Mistrzów Sportu Niesłyszących (organizator: PZSN/Mazowsze)

08.03., Łódź - Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkiej Atletyce (organizator: PZSN)

04-08.03., Turyn (Włochy) - 2.Liga Mistrzów Głuchych w Futsalu Mężczyzn (organizator: Mazowsze Warszawa)

20-23.03., Morzine (Francja) - 3.Klubowy Puchar Europy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim (organizator: kluby sportowe)

21-23.03., Warszawa - Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów w Siatkówce Chłopców do lat 21 (organizator: Wars Warszawa)

21-23.03., Olsztyn - Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn (organizator: Warmig Olsztyn)

28-30.03., Łódź - Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów w Koszykówce Chłopców do lat 22 (organizator: ŁKSG Łódź)

 

KWIECIEŃ
04-06.04., Łódź
 - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Dziewcząt do lat 23 (organizator: ŁKSG Łódź) 

04-06.04., Lublin - Puchar Polski w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn (organizator: Spartan Lublin)

11-12.04., Bydgoszcz - 10.Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych (organizator: PZSN) 

11-13.04., Radom - Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Seniorów - Gr.A (organizator: Radomig Radom)

11-13.04., Szczecin - Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Seniorów - Gr.B (organizator: Korona Szczecin)

25-27.04., Warszawa - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Pływaniu (organizator: IG Warszawa) 

25-27.04., Poznań - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn (organizator: UMKSN Poznań) 

25-27.04., Gliwice - Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Koszykówce Seniorów - Gr.A (organizator: MIG Gliwice)

25-27.04., Wrocław - Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Koszykówce Seniorów - Gr.B (organizator: Świt Wrocław)

30.04.-04.05., Łuków - Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących (Kobiet i Mężczyzn) i Głuchoniewidomych w Szachach (organizator: Hetman Łuków) 

 

MAJ
01-04.05., Warszawa
 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-osobowej Seniorów -Gr. A (organizator: Mazowsze Warszawa)

01-04.05., Kielce - Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-osobowej Seniorów - Gr. B (organizator: Surdus Kielce)

09-11.05., Warszawa - Finałowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Koszykówce Seniorów (organizator: Wars Warszawa)

09-11.05., Łódź - Finałowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Seniorek (organizator: ŁKSG Łódź)

09-11.05., Bydgoszcz - Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów w Piłce Nożnej 7-osobowej na murawie (organizator: Wisła Bydgoszcz)

16-18.05., Lublin - Finałowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Seniorów (organizator: Spartan Lublin)

16-18.05., Lubliniec - Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców do lat 16 i do lat 19 (organizator: Herkules Lubliniec)

16-24.05., Wiedeń (Austria) - 10.Mistrzostwa Europy Głuchych w Bowlingu (organizator: PZSN)

do 18.05.,   ?   (Dania) - Eliminacje Mistrzostwa Europy Głuchych w Piłce Nożnej 11-osobowej Seniorów  DANIA-POLSKA (organizator: PZSN)

23-25.05., Poznań - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkiej Atletyce (organizator: UMKSN Poznań)

23-25.05., Szczecin - Ogólnopolski Turniej w Siatkówce Oldbojów od 35 lat (organizator: Korona Szczecin)

29-31.05., Hamburg (Niemcy) - 1.Puchar Europy Głuchych Juniorów w Tenisie Stołowym (organizator: PZSN)

30.05.-01.06., Wrocław - Finałowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-osobowej Seniorów (organizator: Świt Wrocław)

30.05.-01.06., Otwock - Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Warcabach 64-polowych (organizator: Arkadia Otwock)

 

CZERWIEC
04-08.06., Belgrad (Serbia)
 - 7.Liga Mistrzów Głuchych w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn (organizator: Śląski Rybnik)

06-07.06., Racibórz - Ogólnopolski Turniej w Siatkówce Mężczyzn z okazji "20-lecia klubu SKSG "Odra" (organizator: Odra Racibórz)

06-08.06., Wrocław - Finałowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Koszykówce Kobiet (organizator: Świt Wrocław)

06-08.06., Puck - Puchar Polski w Żeglarstwie (organizator: Arkadia Otwock)

13-15.06., Warszawa - Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów w Lekkiej Atletyce do lat 16 i do lat 19 (organizator: IG Warszawa)

13-15.06., Poznań - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-osobowej na murawie (organizator: TON Poznań)

18-28.06., Opatija (Chorwacja) - 17.Olimpiada Szachowa (kobiet, mężczyzn, juniorów, blitz, open) (organizator: PZSN)

21.06., Pruszków - Eliminacje Mistrzostwa Europy Głuchych w Piłce Nożnej 11-osobowej Seniorów  POLSKA-AZERBEJDŻAN (organizator: PZSN)

22-28.06., Sarańsk (Rosja) - 11.Mistrzostwa Europy Głuchych w Pływaniu (organizator: PZSN)

27-29.06., Stare Jabłonki - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn (organizator: Warmig Olsztyn)

 

LIPIEC
04-12.07., Samsun (Turcja)
 - 2.Mistrzostwa Świata Głuchych w Koszykówce do lat 21 (organizator: PZSN)

06-12.07., Presov (Słowacja) - 22.Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Chłopców do lat 16 (organizator: PZSN)

17-19.07., Murska Sobota (Słowenia) - XVI Międzynarodowy Turniej Koszykówki Oldbojów od 35 lat (organizator: Spartan Lublin i Wars Warszawa)

 

SIERPIEŃ
17-22.08., Alanya (Turcja)
 - 10.Mistrzostwa Europy Głuchych w Siatkówce Plażowej (organizator: PZSN)

21-23.08., Trabzon (Turcja) - 1.Mistrzostwa Europy Głuchych w Lekkiej Atletyce U'18 i U'20 (organizator: PZSN)

 

WRZESIEŃ
12-14.09., Warszawa
 - Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów w Piłce Nożnej 7-osobowej Chłopców do lat 21 (organizator: IG Warszawa)

19-21.09., Giżycko - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Żeglarstwie  (organizator: Wars Warszawa)

19-21.09., Olecko - Mityng w Lekkoatletyce (organizator: Olimpijczyk Olecko) 

19-21.09., Kielce - Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Seniorów - Gr. A (organizator: Surdus Kielce)

19-21.09., Radom - Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Seniorów - Gr. B (organizator: Radomig Radom)

26-28.09., Lublin - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Seniorek (organizator: Spartan Lublin)

26-28.09., Łuków - Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Warcabach 100-polowych (organizator: Hetman Łuków)

 

PAŹDZIERNIK
03-05.10., Gliwice
 - Festyn sportowy na Lodzie (Curling) (organizator: MIG Gliwice)

10-12.10., Otwock - Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach  (organizator: Arkadia Otwock)

10-12.10., Wejherowo - Ogólnopolski Zawody w Biegach Przełajowych (organizator: Olimp Wejherowo)

10-12.10., Szczecin - Eliminacje do PP w Siatkówce Seniorów (organizator: Korona Szczecin)

17-19.10., Bytom - Finałowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Seniorów (organizator: Śląski Rybnik)

17-19.10., Poznań (rez.Gdańsk) - Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu (organizator: TON Poznań rez. Pomorze Gdańsk)

24-26.10., Łódź - Ogólnopolski Turniej w Koszykówce Oldbojów od 35 lat (organizator: ŁKSG Łódź)

24-26.10., Radom - Puchar Polski w Siatkówce Kobiet (organizator: Radomig Radom) 

28.10.-02.11., Kalingrad (Rosja) - 1.Mistrzostwa Europy Głuchych w Curlingu (organizator: PZSN) 

 

LISTOPAD
07-09.11., Gliwice
 - Puchar Polski w Koszykówce Mężczyzn (organizator: MIG Gliwice)

14-22.11., Sofia (Bułgaria) - 4.Mistrzostwa Europy Głuchych w Futsalu Kobiet i Mężczyzn (organizator: PZSN)

15.11., Łuków - Turniej Bowlingowy i w Szachach Błyskawicznych z okazji "40-lecia klubu KSG "Hetman" (organizator: Hetman Łuków)

21-23.11., Olsztyn - Puchar Polski w Siatkówce Mężczyzn (organizator: Warmig Olsztyn)

21-23.11., Warszawa - Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach Szybkich (organizator: Wars Warszawa)

26-30.11.,Sankt Petersburg (Rosja) - Puchar Europy Głuchych w Koszykówce Kobiet i Mężczyzn (organizator: klub - mistrz Polski)

28-30.11., Poznań - 18.Międzynarodowy Mityng Pływacki im. J. Sikorskiego (organizator: UMKSN Poznań)

28-30.11., Gdańsk - Ogólnopolski Turniej w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów od 35 lat (organizator: Pomorze Gdańsk)


GRUDZIEŃ
05-07.12., Racibórz
 - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Chłopców do lat 21 (organizator: Odra Racibórz)

12-14.12., Warszawa - Międzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej (organizator: IG Warszawa)


Kontakt

Stowarzyszenie Sportowe Niesłyszących "MIG"

ul. Owczarska 12
44-100 Gliwice


+48 502-047-027

Alior bank : 54 2490 0005 0000 4500 8797 6175




Wspierają nas :

—————

—————

Gliwice

Gliwice

www.gliwice.eu

Czytaj dalej

—————

—————

—————

Basketo

Basketo

www.basketo.pl

Czytaj dalej

—————

—————